Wydarzenia

Aktualności

Turniej Counter Strike już w sobotę !
11.12.2019 10:30

Turniej rozpoczynamy od godziny 09:00!. Ważne informacje w środku...

Spektakl świąteczny „Elf Psotek i czarodziejski młotek”
11.12.2019 10:07

Już niedługo święta Bożego Narodzenia i z tej okazji 6 grudnia klasa I i II wyruszyła do Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie na spektakl świąteczny pt. „Elf Psotek i czarodziejski młotek”. Wydarzenia z przedstawienia, gdzie głównym bohaterem był elf Psotek i jego kolega sprawiły, że spektakl dostarczył widzom dużą dawkę humoru. Dzieci chętnie uczestniczyły w zadaniach skrzatów. Po spektaklu przybył Święty Mikołaj z worem słodyczy. Uczniowie z radością pozowali do zdjęć z Mikołajem i skrzatami, a na końcu otrzymali słodki upominek. Wyjazd udał się. Sprawił dzieciom wiele radości. Było Super !

„Eureka – ja to wiem”
11.12.2019 10:05

Po hasłem „Eureka – ja to wiem”, uczniowie klasy I i II 4 grudnia wzięli udział w szkolnym konkursie, w którym wykazali się wiedzą z wielu dziedzin. Pytania były zróżnicowane i obejmowały trzy poziomy trudności. Dotyczyły przyrody, nauki, historii, kultury, sztuki a nawet były zagadnienia dotyczące wynalazków. Rywalizacja była ogromna. Cztery drużyny walczyły o miano najlepszej. Każdy chciał wygrać. Zwycięzcy zdobyli 57 punktów. Gratulujemy wygranej.

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”
11.12.2019 10:03

Jesień to najbardziej różnobarwna pora roku. Mogli się o tym przekonać uczniowie naszej szkoły, ponieważ dzieci z klasy I i II wykonały na konkurs prace plastyczne o tematyce jesiennej. Barwne, pomysłowe i oryginalne ilustracje ozdobiły hol naszej szkoły. Najlepsi autorzy zostali wyróżnieni i nagrodzeni, chociaż wybór był bardzo trudny. Zwycięzcą okazał się Kuba Buszka, uczeń klasy I. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.

Mamy następne sukcesy pozaszkolne!
11.12.2019 10:02

Alan Błaszczak, zawsze pełny zapału do pracy, zdobył I miejsce w konkursie regionalnym zorganizowanym przez restaurację „Nieszawskie Smaki”, która ogłosiła konkurs na najładniejszą bombkę bożonarodzeniową. Serdecznie gratulujemy !

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
08.12.2019 11:39

W dniu 06.12.2019 tenisiści stołowi brali udział w Mikolajkowym Turnieju Tenisa Stołowego!! Wyniki świetne! Szymon Buszka 2 miejsce, Damian Łazur 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej. W młodszej kategorii ograł wszystkich Oskar Buszka następnie Marcel Borucki zajął wysokie 4 miejsce! Szkoły biorące udział Sluzewo, Przybranowo,Badkowo, Ostrowas, Opoki, Woluszewo i Zakrzewo.

Ludzie listy piszą...
08.12.2019 11:35

Uczniowie klasy VIII zaczynają przygodę w wymianie listów z uczniami z zagranicy. To doświadczenie może zapoczątkować nawiązanie nowych znajomości i doskonałą zabawę dla obu grup. Zdecydowanie lepsze efekty osiągnie się, gdy pisany e-mail czy też adresowana koperta kierowane będą do prawdziwej osoby. Czekamy już na odpowiedzi. Również młodsi uczniowie wysłali swoje pierwsze angielskie listy do Świętego Mikołaja - prosto do Laponii. ????

Mikołajki
08.12.2019 11:33

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana mieliśmy okazję zjeść wspaniałe pierniczki prosto z rąk samego Mikołaja ☺️ Uczniowie otrzymali również słodycze. W tym dniu uczniowie mieli zabawy o tematyce świątecznej, między innymi klasy VI uczestniczyła w angielskim karaoke. Zabawie towarzyszył nastrój świąteczny ,dobra oraz zdrowa rywalizacja.

Światowy Dzień Pluszowego Misia
03.12.2019 08:12

W poniedziałek 25 listopada klasa I i II odwiedziła Gminną Bibliotekę Publiczną w Służewie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Obchody urodzin niedźwiadka rozpoczęły się krótką prezentacją multimedialną. Następnie uczniowie wraz ze swoimi misiami uczestniczyli w gimnastyce w trakcie której przybyli goście – Kubuś Puchatek i Tygrysek. Po wspólnej zabawie dzieci układały puzzle, rysowały misie, szukały różnić między obrazkami i zlizywały miód na czas. Na koniec spotkania był pyszny tort z wizerunkiem misia i tradycyjne „Sto Lat” . Wyprawa do biblioteki była super.

Pomagamy!
03.12.2019 08:09

Każda nakrętka jest cenna! Pomagamy niepełnosprawnej Dominice, dla której każda nakrętka przybliża niezbędną rehabilitację. Plakat wykonany przez mamę Dominiki jest skierowany do całej społeczności naszej szkoły. Pomóżmy!

PierwszyPoprzedni 1 2 3 4 5 NastępnyOstatni