Wydarzenia

„DZIĘKUJEMY ZA DZIECIŃSTWA CHWILE NAJPIĘKNIEJSZE”

Dzień 21 i 22 stycznia zapisał się na stałe w naszym szkolnym kalendarzu jako Dzień Babci i Dziadka. To niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków. Ma on na celu wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną dziecka, nawiązywanie bliższych kontaktów z babcią i dziadkiem poprzez radosne, wspólne przeżywanie święta oraz okazywanie szacunku osobom starszym.

 

Uczniowie naszej szkoły 19.01.2018 r. serdecznie przywitali przybyłych na tę uroczystość gości. W tym szczególnym dniu babcie i dziadkowie zaszczycili nas swoją obecnością, by usiąść wygodnie i wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek i życzeń w wykonaniu swoich wnucząt.

 

Babcie i dziadkowie wysłuchali wierszy i piosenek mówiących o tym, jak smutny byłby bez nich świat. W wierszach opowiedzieli o swoich uczuciach, przywiązaniu, wdzięczności za wsparcie w trudnych chwilach, za poświęcony czas.

 

Na zakończenie wszyscy mali artyści jeszcze raz  zaśpiewali dziadkom „Wszystkiego najlepszego” i wręczyli skromne upominki w postaci kwiatów i własnoręcznie robionych laurek. Babcie i dziadkowie podziękowali swoim wnuczętom gromkimi brawami. Uroczystość zakończyła się wspólną zabawą przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem.

 

Dziękujemy Szanownym Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie, pozdrawiamy Tych, którzy nie mogli być z nami. Dziękuję zawsze pomocnemu panu woźnemu oraz panu Pietrykowskiemu za wsparcie techniczne. Wszystkim życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

 

Magdalena Wojciechowska