Wydarzenia

Galeria szkoły

Niech żyje bal

Karnawał to czas zabaw, pląsów, tańców. I dlatego w naszej szkole zorganizowano bal karnawałowy. Uczniowie wcielili się w bohaterów bajek, filmów, komiksów. Wszyscy wyglądali pięknie i kolorowo. Przy dźwiękach znanych przebojów bawili się wesoło. Muzyka inspirowała ich do wspólnej zabawy. Wybrano króla i królową balu. Czas szybko płynął i niestety radosna zabawa musiała się skończyć. To jednak nie koniec karnawałowych atrakcji. Na drugi dzień rozstrzygnięto konkurs na maskę karnawałową. Wybór był trudny. Maski były pomysłowe, ciekawe i oryginalne. Gratulacje dla autorów prac. Do zobaczenia na balu za rok !

Choinka 2016

Jak co roku tuż przed feriami zimowymi odbyła się w naszej szkole CHOINKA NOWOROCZNA. To spotkanie stało się już naszą tradycją. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem ,,Kopciuszek”. Potem zaczęła się zabawa. Przybył również Mikołaj , który wręczał uczniom paczki pełne słodkich przysmaków. Czas minął niepostrzeżenie i musieliśmy rozejść się do domów.

"Na ludową nutę" - Dzień Rodziny

W dniu 28 maja, w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z dniem Mamy i Taty. Dzieci, które do występu zostały przygotowane przez panią Magdalenę Wojciechowską oraz ks. Janusza Drewniaka, prezentowały piosenki oraz tańce na ludową nutę. Fotografia Bartosz Krawczyk www.pełnaklatka.pl

Choinka szkolna 2015

Dnia 13.02.15 odbyła się na terenie szkoły tradycyjna, coroczna impreza choinkowa. Uczniowie zaprezentowali inscenizacje o urokach zimy i sposobów ciekawego spędzania czasu w okresie jej trwania. Instruktorzy prezentowali i uczyli sztuki tańca hiphopowego . W trakcie imprezy szkołę zaszczycił Mikołaj obdarowując uczniów słodyczami.

Choinka Szkolna 2014

31 - 01 - 2014

1 2 3 NastępnyOstatni